» Home » Timetable

Dit is de timetable van Zwolle Unlimited 2017. Wanneer de programmering van Zwolle Unlimited 2018 bekend is, updaten we deze pagina. 

Programma 2017

Voor locaties, zie plattegrond onder timetable.
TijdArtiestWaarLeeftijd 
18:45 - 19:30 Fullstop 2 AL  
19:00 - 19:20 Abdelhadi Baaddi 5 AL  
19.30 - 19.45 Voldaan 9 AL  
19.30 - 20.00 Cousin Hatfield 3 AL  
19.30 - 20.00 Dom Colme 16 AL  
19.30 - 20.20 Workshop - Storytelling Introductie 18 AL  
19.30 - 20.30 Mats Rehnman - Metamorf 15 AL  
19.30 - 22.15 Dapper 9 AL  
19.45 - 20.10 Oddlings 8 AL  
20.00 - 20.30 Rost & Baesecke - Around the earth with a flick of a wrist! 19 AL  
20.00 - 21.15 Michael Harvey - Dreaming the night field 12 AL  
20.30 - 21.30 Ben Haggarty - Myths Unleashed: Atalanta 21 AL  
20.30 - 21.15 Cat Rook - Een steekje los 23 AL  
20.30 - 21.30 Cat Weatherill - Meet me at Machu Pichu 24 AL  
20.30 - 21.45 Abdelhadi Baaddi 5 AL  
19.30 - 19.45 Voldaan 9 AL  
21.30 - 22.00 Dom Colme 16 AL  
21.30 - 21.50 Oddlings 8 AL  
21.30 - 23.30 Workshop - Schrijven Introductie 18 AL  
22.00 - 22.30 Rost en Baesecke 19 AL  
22.00 - 22.30 Rogier Pelgrim 12 AL  
22.15 - 23.00 Kreuz en Te Dorsthorst - Temperament 23 V  
22.15 - 23.10 Mats Rehnman - The Journey Out 15 AL  
22.15 - 23.15 Ben Haggarty - The fate we bring ourselves 21 AL  
22.20 - 23.15 Cat Weatherill - Blue Beard 24 AL  
22.30 - 22.50 Ffynnon 16 AL  
22.30 - 23.15 Michael Harvey - Uncaged 22 AL  
23.15 - 00.00 KOFFIE 3 AL  
13.00 - 18:00Het Ik Toon Podium5AL 
TijdArtiestWaarLeeftijd 
12.00 - 18.00 Vinylmarkt Aan de stadsmuur AL  
13.00 - 13.30 Micha en Julia 16 AL  
13.00 - 13.30 Close Act Mobiel in de stad AL  
13.00 - 17.30 Kinderplein 9 K  
13.10 - 13.30 Handelsroute 10 K  
13.15 - 13.30 Voldaan 9 AL  
13.20 - 14.15 Claudio Mutazzi Diezerstraat bij Statenzaal AL  
13.30 - 14.00 Mamihlapinatapai 3 AL  
13.30 - 14.15 Les Frères Troubouch 8 AL  
13.30 - 14.50 Raap Zwarte Vlag 18 5+  
13.30 - 14.15 S. Sahebdivani - Rostam & Sohrab 19 9+  
13.30 - 16.20 Verhalenmarkt 22 K  
13.30 - 14.20 Van Outryve & Wastyn - Amelia 21 8+  
13.30 - 14.30 Ben Haggarty - Eaten father 24 8+  
13.30 - 13.40 C12 Ergens in de stad AL  
13.30 - 13.40 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
13.30 - 14.00 Storytrail - G. van Eck 18 AL  
13.40 - 14.10 Elisabeth Daniel 20 4+  
13.45 - 17.00 Dapper 9 AL  
13.45 - 14.15 Percussie Playground 6 K  
13.50 - 14.15 Handelsroute 10 K  
14.00 - 14.45 Vertellus - Knuffels van Mol 12 4+  
14.00 - 14.50 Verhalenspeeddate - Vertelcarrousel 23 12+  
14.00 - 17.00 Meespeelvoorstellingen 15 AL  
14.00 - 14.30 Helge 16 AL  
14:00 - 15:15 Abdelhadi Baaddi 5 AL  
14.00 - 15.00 Foolpool Mobiel in de stad AL  
14.00 - 14.10 C12 Ergens in de stad AL  
14:15 - 15:00 Fullstop 2 AL  
14.15 - 14.40 Rick Naaijer - Moedt! 18 12+  
14.15 - 14.20 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
14.30 - 14.45 Voldaan 9 AL  
14.30 - 14.40 C12 Ergens in de stad AL  
14.30 - 15.00 Storytrail - G. van Eck 18 AL  
14.40 - 15.10 Clann Lir 20 6+  
14.40 - 15.00 Handelsroute 10 K  
14.45 - 15.15 Jordy Roeten 16 4+  
14.50 - 15.20 Percussie Playground 6 K  
15.00 - 15.45 Mamihlapinatapai 3 AL  
15.00 - 15.30 Fabuloka 8 AL  
15.00 - 16.15 Workshop - Je personal story als basis 18 AL  
15.00 - 15.45 S. Sahebdivani - Rostam & Sohrab 19 9+  
15.00 - 15.45 Rodan - Donkey’s Jaw 21 14+  
15.00 - 15.40 Wtterwulghe & Jellema 23 10+  
15.00 - 15.45 Cat Weatherill - The Enchanted Prince 24 12+  
15.00 - 15.50 Claudio Mutazzi Diezerstraat bij Statenzaal AL  
15.00 - 15.30 Close Act Mobiel in de stad AL  
15.00 - 15.10 C12 Ergens in de stad AL  
15.00 - 15.10 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
15.20 - 15.45 Handelsroute 10 K  
15.20 - 15.40 Voldaan 9 AL  
15.30 - 16.00 Lieke van der Vegt 16 4+  
15.30 - 16.00 NinaDis 20 4+  
15.30 - 16.30 Foolpool Mobiel in de stad AL  
15.30 - 16.00 Storytrail - G. van Eck 18 AL  
15.40 - 16.10 Percussie Playground 6 K  
15.45 - 16.20 Joos & Masetti 23 7+  
15.45 - 15.55 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
16.00 - 16.45 Vertellus - Knuffels van Mol 12 4+  
16.00 - 16.45 Les Frères Troubouch 8 AL  
16.00 - 16.50 Van Outryve & Wastyn - Amelia 21 8+  
16.00 - 16.45 Michael Harvey - Boots! Socks! 12 12+  
16.00 - 16.30 Helge 16 AL  
16.00 - 16.10 C12 Ergens in de stad AL  
16.10 - 16.30 Handelsroute 10 K  
16.30 - 17.00 Rost & Baesecke - Around the earth with a flick of a wrist! 19 AL  
16.30 - 17.00 Clann Lir 22 6+  
16.30 - 17.10 Vertelcarrousel 23 7+  
16.30 - 17.00 Claudia v/d Kerkhof 16 4+  
16.30 - 17.00 Elisabeth Daniel 20 4+  
16.30 - 17.00 Percussie Playground 6 K  
16:30 - 17:45 Abdelhadi Baaddi 5 AL  
16.30 - 17.00 Close Act Mobiel in de stad AL  
16.30 - 16.40 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
16.30 - 17.00 Storytrail - G. van Eck 18 AL  
16.30 - 17.40 Claudio Mutazzi Diezerstraat bij Statenzaal AL  
16.50 - 17.15 Barbara Raap - Zwarte Vlag 18 5+  
16.50 - 17.15 Handelsroute 10 K  
17.00 - 18.10 Fusca 3 AL  
17.00 - 17.30 Fabuloka 8 AL  
17.00 - 17.10 C12 Ergens in de stad AL  
17.10 - 17.40 Ffynnon 16 AL  
17.15 - 18.20 Sahebdivani & Rodan - My father held a gun 19 16+  
17.15 - 18.15 Pauline Seebregts - Luisterend oor 21 AL  
17.15 - 17.45 Verhalenspeeddate 23 6+  
17.30 - 18.00 Rost & Baesecke - Around the earth with a flick of a wrist! 19 AL  
17.30 - 17.45 Voldaan 9 AL  
TijdArtiestWaarLeeftijd 
18.00 - 18.40 Menkveld & van der Weert - Oom Famous 16 AL  
18.00 - 19.00 Toos Ligtenberg - De droom van Aisik 14 V  
18.00 - 18.40 Compagnie Areski 11 AL  
18.15 - 18.30 PlankenPoëzie 10 AL  
18.30 - 19.15 V/d Kerkhof, Kok, Van Dorsten - De Alchemist 19 AL  
18.30 - 19.30 Ben Haggarty - Myths Unleashed: Atalanta 21 AL  
18.30 - 19.30 Workshop - Storytelling introductie 23 AL  
18.30 - 19.30 Cat Weatherill - Meet me at Machu Picchu 24 AL  
18.30 - 19.30 Mats Rehnman - Strange Lovers 15 AL  
18.30 - 19.30 Roeten & Milo - Voor huid of land 20 AL  
18:45 - 19:30 Fullstop 2 AL  
19.00 - 20.00 Pauline Seebregts - Luisterend oor 21 AL  
19.00 - 19.15 Voldaan 9 AL  
19.00 - 19.10 C12 Ergens in de stad AL  
19.15 - 19.30 PlankenPoëzie 10 AL  
19.30 - 20.00 HoppaH! 6 6+  
19.30 - 20.00 Fabuloka 8 AL  
19.30 - 20.15 Vooruitboeren 18 AL  
19.30 - 20.15 Nina, Luna, Leroy - Orpheus & Euridice 16 4+  
19.30 - 22.00 Dapper 9 AL  
19.30 - 19.40 C12 Ergens in de stad AL  
19.45 - 21.00 Michael Harvey & Musicians - Dreaming the night field 12 AL  
19.45 - 20.00 Voldaan 9 AL  
20.00 - 20.15 PlankenPoëzie 10 AL  
20.00 - 21.00 Deltion - Dochter van de boevenkoning 25 AL  
20.15 - 21.00 V/d Kerkhof, Kok, Van Dorsten - De Alchemist 19 AL  
20.15 - 21.10 Van Outryve & Wastyn - Melk of bier 22 AL  
20.15 -21.00 Gerard & Van der Vegt - Blue 21 AL  
20.15 - 21.00 Jolanda Kromhout - Koningskind 23 V  
20.15 - 21.00 Mare & Reisiger - Vrouwpower 24 AL  
20.15 - 20.45 Rost & Baesecke - See my words! 15 AL  
20.15 - 20.50 Compagnie Areski 11 AL  
20.45 - 22.00 Workshop - Personal Storytelling 18 AL  
21.00 - 21.30 Fabuloka 8 AL  
21.00 - 21.15 Voldaan 9 AL  
21.10 - 21.20 PlankenPoëzie 10 AL  
21.15 - 22.00 Mare & Reisiger - Vrouwpower 24 AL  
21.15 - 21.45 Rost & Baesecke - See my words! 15 AL  
21.15 - 22.00 Menkveld & van der Weert - Oom Famous 16 AL  
21.15 - 22.00 Nina, Luna, Leroy - Orpheus & Euridice 20 4+  
21.30 - 22.00 HoppaH! 6 6+  
21.45 - 22.00 PlankenPoëzie 10 AL  
22.00 - 23.00 Gospel Sessions ft. Michelle David 12 AL  
22.00 - 22.45 Roeten & Milo - Voor huid of land 20 AL  
22.00 - 22.45 Winter & Mahn - Iet wiet waait weg 23 V  
22.15 - 22.30 Koorbazen 3 AL  
22.15 - 23.15 Mats Rehnman - Metamorf 18 AL  
22.15 - 23.10 Michael Harvey - Uncaged 22 AL  
22.15 - 23.10 Cat Weatherill - Blue Beard 21 AL  
22.15 - 23.15 Ben Haggarty - The fate we bring ourselves 24 AL  
22.15 -23.00 Gerard & Van der Vegt - Blue 21 AL  
22.15 - 22.50 Compagnie Areski 11 AL  
22.45 - 23.15 Stuntshow met vuur 2 AL  
22.45 - 23.30 Nina, Luna, Leroy - Orpheus & Euridice 16 4+  
23.00 - 23.15 PlankenPoëzie 10 AL  
23.15 - 00.10 Steve Lucky & The Rhumba Bums 3 AL  
TijdArtiestWaarLeeftijd 
11.00 - 17.00 De Zwolse Boekenmarkt De Thorbeckegracht AL  
13.00 - 14.00 Workshop - Maak een Podcast (Deel 2) 18 AL  
13.00 - 14.00 Workshop - Vertellen aan dementerenden 23 AL  
13.00 - 13.15 Voldaan 9 AL  
13.00 - 13.10 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
13.10 - 17.00 Verhalenmarkt - verteld door jonge vertellers van de vertellersgilde 22 K  
13.10 - 16.30 Verhalenmarkt - verteld door jonge vertellers van de vertellersgilde 24 K  
13.10 - 13.40 Micha en Julia 16 AL  
13.10 - 13.30 Handelsroute 10 K  
13.10 - 18:10 Het Ik Toon Podium 4 AL  
13.30 - 14.00 Fabuloka 8 AL  
13:30 - 14:45 Abdelhadi Baaddi 5 AL  
13.30 - 16.50 Dapper 9 AL  
13.45 - 14.15 Elisabeth Daniel 20 4+  
13.45 - 13.55 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
14:00 - 14:45 Fullstop 2 AL  
14.00 - 15.00 Michael Harvey & musicians - Searching for Arthur 12 12+  
14.00 - 14.30 Rost & Baesecke - Around the earth with a flick of a wrist! 19 AL  
14.00 - 14.40 Veerle Ernalsteen - Vleermuizen uit alle windstreken 21 8+  
14.00 - 14.40 Verhalenspeeddate 23 6+  
14.00 - 14.15 Voldaan 9 AL  
14.00 - 14.20 Handelsroute 10 K  
14.00 - 15.00 Foolpool Mobiel in de stad AL  
14.10 - 17.10 Meespeelvoorstellingen 15 AL  
14.10 - 17.00 Draadloos In de stad AL  
14.15 - 15.15 Workshop - Schrijf een ZKV (deel 1) 18 AL  
14.15 - 14.45 Vera van der Poel 5 AL  
14.20 - 14.50 Percussie Playground 6 K  
14.35 - 14.45 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
14.45 - 15.20 Veelenturf & Overstraeten 23 9+  
14.45 -15.15 Sheeyla Gerard 20 4+  
14.50 - 15.20 Clann Lir 16 6+  
15.00 - 15.45 Hills & Hamid 3 AL  
15.00 - 15.15 Voldaan 9 AL  
15.00 - 15.20 Handelsroute 10 K  
15.15 - 15.45 Arnoldus & Smetsers **Ontgoocheld 19 AL  
15.15 - 15.25 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
15.30 - 16.30 Workshop - Maak een Podcast (deel 2) 18 AL  
15.30 - 16.10 Marin Millenaar - Beer 23 5+  
15.40 -16.10 Lieke v/d Vegt 16 4+  
15.40 - 16.10 NinaDis 20 4+  
15.45 - 16.45 Ben Haggarty - The fate we bring ourselves 24 AL  
15.45 - 16.10 Handelsroute 10 K  
16.00 - 16.45 Veerle Ernalsteen - Vleermuizen uit alle windstreken 21 8+  
16:00 - 17:15 Abdelhadi Baaddi 5 AL  
16.00 - 16.15 Voldaan 9 AL  
16.00 - 17.00 Foolpool Mobiel in de stad AL  
16.00 - 16.10 Diff Diezerstraat bij Kootuur AL  
16.10 - 16.40 Vera van der Poel 5 AL  
16.10 - 16.40 Percussie Playground 6 K  
16.15 - 17.15 Vertelcarrousel Verhalenspeeddate 23 6+  
16.30 - 17.00 Rost & Baesecke - Around the earth with a flick of a wrist! 19 AL  
16.40 - 17.10 Claudia v/d Kerkhof 16 4+  
16.40 - 17.10 Elisabeth Daniel 20 4+  
16.40 - 17.00 Handelsroute 10 K  
16.45 - 17.45 Workshop - Schrijf een ZKV (deel 2) 18 AL  
17.00 - 18.00 Scott & Young 3 AL  
17.00 - 17.30 Fabuloka 8 AL  
17.00 - 17.15 Voldaan 9 AL  
17.15 - 18.10 Michael Harvey - Uncaged 22 12+  
17.15 - 17.45 Clann Lir 16 6+  
17.30 - 18.30 Arnoldus & Smetsers - Mind Magic 19 14+  
18.00 - 18.15 Voldaan 9 AL  
TijdArtiestWaarLeeftijd 
18.00 - 19.00 Ffynnon - Roots of the Britisch Isles 14 V  
18.30 - 19.15 Ligtenberg&Ligtenberg- Verboden vruchten 18 AL  
18.30 - 19.15 V/d Kerkhof, Kok & Van Dorsten - Alchemist 19 AL  
18.30 - 19.30 Ben Haggarty - Eaten father, eaten mother 22 8+  
18.30 - 19.30 Cat Weatherill - Enchanted Prince 21 12+  
18.30 - 19:30 Muzinder - Rats 24 16+  
18.30 - 19.30 Mats Rehnman - Strange Lovers 15 AL  
19.00 - 20.00 Draadloos 3 AL  
19.30 - 20.15 Nina, Luna, Leroy - Orpheus & Euridice 16 4+  
19.30 - 20.15 Elings - Rik Unlimited/Uitgekleed 11 AL  
20.00 - 20.45 Veerle Ernalsteen - Donkere Vlaamse verhalen die de wereld overgingen 22 8+  
20.00 - 21:00 Muzinder - Rats 24 16+  
20.00 - 20.30 Rost & Baesecke - See my words! 15 AL  
20.00 - 20.15 PlankenPoëzie 10 AL  
20.00 - 21.00 Deltion - Dochter van de boevenkoning 25 AL  
20.15 - 21.00 Ligtenberg&Ligtenberg- Verboden vruchten 18 AL  
20.15 - 20.50 Roeten & Milo - Voor huid of land 20 AL  
20.15 - 20.30 PlankenPoëzie 6 AL  
20.30 - 21.10 Tangarine & band 12 AL  
20.30 -21.15 Gerard & v/d Vegt - Blue 19 4+  
20.30 - 21.15 Nieuwlaat & Plag - Liefde en leven 23 V  
20.50 - 21.10 PlankenPoëzie 6 AL  
21.00 - 21.45 V/d Kerkhof, Kok & Van Dorsten - Alchemist 21 AL  
21.15 - 22.00 Rob Dekay 3 AL  
21.15 - 22.00 Veerle Ernalsteen - Donkere Vlaamse verhalen die de wereld overgingen 22 8+  
21.15 - 21.45 Rost & Baesecke - See my words! 15 AL  
21.15 - 22.00 Nina, Luna, Leroy - Orpheus & Euridice 16 4+  
21.20 - 21.40 PlankenPoëzie 10 AL  
21.30 - 22.00 Ffynnon 20 AL  
21.40 - 22.15 Tangarine & band 12 AL  
22.00 - 22.45 Ligtenberg&Ligtenberg- Verboden vruchten 18 AL  
22.00 - 22.45 Roeten & Milo - Voor huid of land 19 AL  
22.00 - 22.45 Vermeulen & Schelfout 23 V  
22.15 - 23.15 Cat Weatherill - Meet me at Macchu Pichu 21 12+  
22.15 - 23.15 Ben Haggarty - Myths unleashed: Atalanta 24 AL  
22.15 - 23.15 Mats Rehnman - Metamorf 15 AL  
22.15 - 23.00 Elings - Rik Unlimited/Uitgekleed 11 AL  
22.20 -23.10 Gerard & v/d Vegt - Blue 16 4+  
22.30 - 23.15 Michael Harvey - Boots! Socks 22 12+  
22.30 - 23.15 Nina, Luna, Leroy - Orpheus & Euridice 16 4+  
22.40 - 22.50 PlankenPoëzie 10 AL  
22.45 - 23.15 Stuntshow met vuur 2 AL  
22.50 - 23.10 PlankenPoëzie 6 AL  
23.15 - 00.00 Los Paja Brava 3 AL  
Zwolle Unlimited Plattegrond Festival

Zwolle Unlimited wordt mede mogelijk gemaakt door:

  • rabobank.png
  • deltion.png
  • capellen.png
  • provincie_overijssel_logo.png
  • Van Doorn Beveiliging.png
  • Prins-01-01.png
  • Zwolle
  • Mini Dusseldorp
  • Ten Hag
  • Baker-Tilly-Berk-logo_lowres-01.png
  • ZWOLLE_FONDS_LOGO-02.png
  • Logo_sponsors_De online strateeg.png
  • Logo_sponsors_WIJZONOL.png
  • Logo_sponsors_NOVON.png
  • Logo_sponsors_Korbeld verhuur.png
  • Logo_sponsors_Hervormd weeshuis.png
  • Logo_sponsors_Dusseldorp Mini.png
  • Armeare_Logo_sponsors_armeare.png
  • Waanders_Logo_sponsors_Waanders.png
  • Bwefar_logo_sponsor_zu17_Bwefar.png
  • Aalstzorg_sponsor_zwolle_unlimited.png
  • DELTA_SPONSOR_ZWOLLE_UNLIMITED.png
  • NOoit_meer_haast_sponsor_zwolle_unlimited.png
  • sponsor_KVS.png
  • SPonsor_youngmenshop.png